Muay Thai

Co, jak i gdzie:

Gdzie trenujemy: KS Ronin Akademia Treningu - ul. Andersa 19 (Dworzec PKP w Tychach, I piętro)

Kiedy:

- gr. 5 - 8 lat: poniedziałki, środy - godz. 17:00

- gr. 9 - 13 lat: poniedziałki, środy - godz. 18:00

Czym jest trening muay thai: MuayThai (boks tajski) to jeden z obecnie topowych sportów walki, bardzo skuteczna samoobrona i sprawność przez całe życie. To również sztuka walki, droga rozwoju, doskonalenia się, stawania się lepszym każdego dnia. MuayThai to narzędzie do kształtowania ciała, umysłu i ducha.

Grupa 5 - 8 lat: zabawy i ćwiczenia ogólnorozwojowe, tory przeszkód, zajęcia sprawnościowe z elementami podstawowych technik muay thai - cykliczne egzaminy wewnętrzne na stopnie;

Grupa 9 - 13 lat: ćwiczenia ogólnorozwojowe, zajęcia wzmacniająco-sprawnościowe oraz wprowadzenie w zasady rywalizacji sportowej i przygotowywanie do zawodów - cykliczne egzaminy wewnętrzne na stopnie;

Składka: jeśli zapisujesz dziecko na samo muay thai - wybierz składkę "8 wejsć" (99zł). Jeśli chcesz dołączyć do tego zajęcia judo/ jiu-jitsu (wtorki i czwartki) - wybierz składkę "open" (149zł).

Na pierwsze zajęcia obowiązuje zapis i utworzenie konta przez poniższy grafik (jeśli występują z tym jakieś problemy - skontaktuj się z nami):

GRAFIK

Zapisz się na trening

Jeśli chcesz przyjść do nas pierwszy raz - wybierz opcję "gość" z bezpłatnym treningiem. Pamiętaj, że jest limit miejsc na sali - nie zapisuj się na ostatnią chwilę.

Jeśli się zapisałeś ale wypadło Ci coś ważnego - wypisz się max do 2godz. przed rozpoczęciem treningu (inaczej naliczym opłatę 10zł)

Kolorem czerwonym w grafiku - oznaczone są zajęcia dot. CrossBox